Новини

AGCO та CNH стали партнерами у новому цифровому проекті

13 Березня 2018 108

IOF2020-Logo_def_HR
Logo IoF2020
isvea.it

Інтернет речей (IoT) має потенціал у збільшенні ефективності сільського господарства, однак на сьогодні продукти від різних виробників тракторів та машин «говорять» різними мовами і тому не можуть обмінюватися цифровою інформацією.

Про це повідомляє profi.com

Щоб вирішити цю проблему та створити майбутнє взаємодії в сільському господарстві, 70 партнерів, включаючи 365FarmNet, Орхуський університет, AGCO, AgroIntelli, CNH Industrial, Grimme, Kverneland та Вагенінгенський університет і науково-дослідницький центр, об’єдналися заради проекту Інтернет їжі та ферми 2020 (IoF2020). Європейський Союз інвестував у цей проект €30 млн, він є важливим кроком на шляху до справжньої сумісності машин, датчиків та програмного забезпечення.

Використання фреймворку ADAPT (інструмент програмного забезпечення з відкритим кодом від AgGateway) дозволяє обмінюватися цифровими даними між сільськогосподарським обладнанням та програмними платформами, використовуючи простий плагін. Метою є надання можливості фермерам використовувати різні типи та бренди обладнання з різноманітним програмним забезпеченням або сервісами, незалежно від виробника.

Наступним кроком на шляху до підвищеної сумісності є комунікація в режимі реального часу та в напрямку машина-хмара і навпаки. З цією метою команда буде працювати разом з незалежною Організацією агроіндустріальної електроніки (AEF), яка нараховує більше 200 компаній-учасників. Головною метою є покращення сумісності електронних та електричних компонентів сільськогосподарського обладнання різних виробників, а також встановлення прозорості стосовно проблем сумісності. Найближчим часом очікуються перші результати мережі досліджень по всій Європі.Радимо почитати