Новини

В Україні відвантажили першу сівалку Lemken Azurit 9

13 Березня 2018 220

Сівалка Lemken Azurit 9 на Agritechnica 2017
Сівалка Lemken Azurit 9 на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

Перша сівалка Lemken Azurit 9 з’явилася в Україні. Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив генеральний директор «Лемкен-Україна» Артем Калашник

Перша сівалка 8-рядна з монобункером під насіння та фронтальним баком для добрив Solitair 23. Наступна сівалка, яку планують завезти в Україну, буде також 8-рядна з баком Solitair 25 і передпосівною підготовкою Zirkon. Обидві сівалки призначені для посіву кукурудзи.

«Другу сівалку ми очікуємо найближчими тижнями, щоб до кінця квітня обидві вже були в Україні, щоб встигнути їх зібрати і провести до 30 демонстрацій», — коментує генеральний директор «Лемкен-Україна» Артем Калашник.

Артем Калашник, генеральний директор «Лемкен-Україна»
Артем Калашник, генеральний директор «Лемкен-Україна»

Перші демо-покази новинки відбудуться у Черкаській, Київській областях. Також «Лемкен-Україна» планує зробити демонстраційні посіви у інституті ім. Л.Погорілого, у німецькому аграрному центрі та під час міжнародних днів поля DLG.

Вперше сівалку Lemken Azurit 9 було презентовано на Agritechnica 2015. А у 2017 р. на цій же виставці у Ганновері агрегат отримав звання «Машина року».

Дивитися за темою: Сівалка Lemken Azurit 9

«На той час український ринок не був готовий прийняти цю сівалку. По-перше, сама технологія мала бути відшліфованою і детальніше дослідженою. По-друге, ця машина не йшла в серійне виробництво, а були лише прототипи. По-третє, ні дилери, ні «Лемкен-Україна» не були підготовлені для того, щоб обслуговувати, вводити в експлуатацію. А з цього року наші дилери проходили навчання, щоб з наступного року забезпечувати якісний сервіс цих сівалок», — коментує спеціаліст із підтримки продажів «Лемкен-Україна» Олександр Киянець.

Першу сівалку відвантажили у дилера німецької компанії — підприємства «Компанія Агро-Темп» в Обухові.

Поки що продаж сівалки Azurit 9 закритий. Початок продажів планується у 2019 р.Радимо почитати