Новини

Grimme презентували чотирьохрядний самохідний комбайн Varitron 470

9 Березня 2018 159

Varitron-470-Platinum-Terra-Track
Varitron 470 Platinum Terra Track
Grimme

Grimme випустили чотирьохрядний самохідний комбайн Varitron 470 Platinum Terra Track  — машину з гусеничною ходовою частиною, потужністю двигуна 435 к.с. та 7–тонним бункером безперервного режиму роботи Nonstop в серійному оснащенні.

Про це повідомляє прес–служба компанії.

Згідно з інформацією компанії модель Varitron 470 є самим маневреним чотирьохрядним самохідним картоплезбиральним комбайном свого класу. Модель відповідає рівню викидів IV (Tier 4 Final) та доступна у варіантах з шириною міжряддя 75 або 90 см.

Інженери машини реалізували концепцію управління ErgoDrive, що полегшує інтуїтивне управління і забезпечує прямий доступ до всіх функцій. 12 світлодіодних фар та опція Coming Home забезпечують комфорт та безпеку водія.

Виробниками проведена оптимізація монтажної підвіски і направляючого пристрою, що забезпечує поліпшену стійкість і високий результат сепарації. Система захисту від каміння убезпечує не лише поодинокі лопатки лемешу, а й весь кронштейн. Нова концепція кільцевого елеватора забезпечує рівномірний і дбайливий розподіл картоплі по транспортуючих кишенях. Також, виробник покращив характеристики машини за рахунок переміщення дизельного бака, оптимізації задньої осі і використання легких покритих скловолокном прутків. Кишені OptiBag додатково підвищують ефективність очищення і постійне дбайливе поводження з картоплею.

Оновлений ходовий механізм Terra Track забезпечує дбайливе ставлення до ґрунту і стабільність на схилах, а телескопічна передня вісь дає можливість використання широких шин.Радимо почитати