Новини

Обсяг продажів John Deere виріс на 23%

9 Березня 2018 127

Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

Світові продажі та дохід компанії Deere&Company за перший квартал 2018 року, який завершився 28 січня, зросли на 23% та склали $6,913 млрд.

Про це повідомляє
profi.com.

Більші об’єми поставок та позитивний ефект від перерахунку валюти забезпечили ріст продажів сільськогосподарської і спеціалізованої техніки на 18% за останні три місяці, а прибуток склав $387 млн ($218 млн за аналогічний період у минулому році).

Покращення в цьому кварталі зумовлені, в основному, більшими об’ємами поставок та нижчими гарантійними затратами, які були частково компенсовані вищими виробничими витратами.

«Компанія John Deere продовжує мати збільшений попит на свою продукцію за рахунок подальшого покращення умов на основних ринках. Проте, зростання продажів за цей квартал було послаблене через проблеми в системі поставок та затримки відправок продукції нашим дилерам», — сказав президент та СЕО Deere&Company Семюель Р. Аллен.

Незважаючи на позитивний настрій, через нову податкову реформу в США Deere&Company в цьому кварталі втратила $535,1 млн.

Очікується, що об’єм продажів компанії в світі, зокрема сільськогосподарської та спеціалізованої техніки, зросте приблизно на 15% цього року. Через високий попит на велику техніку очікується зростання об’єму продажів сільськогосподарської техніки в США та Канаді на 10%. Покращення умов у молочній та тваринницькій галузі може сприяти річному зростанню обсягів продажів у країнах ЄС приблизно на 5%.Радимо почитати