Новини

Bosch розробив стартер підвищеної потужності для багатолітражної сільгосптехніки

8 Березня 2018 153

Стартер Bosch HEF109-L
Стартер Bosch HEF109-L
agrarnik.ru

Німецька компанія Bosch повідомила про поповнення своєї лінійки 24-вольтних стартерів новим пристроєм — стартером HEF109-L підвищеної потужності для багатолітражної сільгосптехніки, комерційних автомобілів і спецтехніки.

Про це повідомляє agrarnik.ru.

Стартер Bosch HEF109-L призначений для дизельних двигунів з робочим об'ємом до 28 літрів. Стартер адаптований для роботи в екстремальних умовах, його робочий ресурс становить 800 000 км або 14 000 годин роботи для спецтехніки.

«Раніше, оскільки двигуни такої потужності було практично неможливо запустити одним стартером, використовувалася система з паралельною установкою стартерів. Тепер, з появою стартера HEF109-L, необхідність у використанні такої системи відпала», — прокоментував керівник підрозділу стартерів та генераторів Bosch Ульріх Кіршнер.

За словами компанії, потужний стартер генерує до 9,2 кВт енергії, що на 18% більше, ніж виробляє стартер середньої потужності (М-типу). Цього достатньо, щоб забезпечити надійний старт двигуна з робочим об'ємом до 28 літрів.Радимо почитати