Новини

Лозівські машини презентували нове покоління широкоформатної агротехніки на Агропром-2018

8 Березня 2018 121

Дискова борона Дукат від Лозівських машин
Дискова борона Дукат від Лозівських машин
Лозівські машини

Український виробник ґрунтообробної сільгосптехніки «Лозівські машини» відкрив весняний тур по Україні участю в національній виставці агротехнологій «Агропром-2018», де представив нове покоління широкоформатної агротехніки.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

У стаціонарній експозиції «Лозівські машини» продемонстрували українським аграріям важку зубову борону «Ліра XL», шлейф-борону «Ларі» та передпосівний культиватор «Червонець».

«Не дивлячись на погані погодні умови, відвідувачі виставки активно приглядали собі агрегати для поновлення арсеналу ґрунтообробної техніки.  Увага більшості гостей зупинилося на техніці «Лозівських машин». Відвідувачів зацікавили як серійні новинки широкоформатної техніки, так і вже давно знайомі агрегати «Лозівських машин» — дискатори «Дукат», зубопружинні борони «Ліра» та інші. Порядку 20 аграріїв висловили намір придбати нашу техніку», — зазначає менеджер зі збуту Дмитро Ящук.

Він додає, що вітчизняні аграрії з інтересом реагують на конструкторське рішення новинок — можливість використання шлейф-борони «Ларі» як причіпного знаряддя до важкої зубової борони «Ліра XL». Ці агрегати мають уніфіковану рамну конструкцію, яка дозволяє легко модернізувати шлейф-борону в важку пружинну борону і навпаки.Радимо почитати