Новини

Egritech презентували нову модель бункерів–накопичувачів

7 Березня 2018 202

БНП-40
Бункер–накопичував БНП-40
egritech.org

Компанія  Egritech під час Агровесни–2018 презентувала нову модель бункера–накопичувача БНП–40.

Про це повідомляється на офіційному сайті Egritech.

40–кубова модель є продовженням лінійки багатофункціональних бункерів. БНП-40, розрахований під трактора потужністю від 300 к.с., має систему зміни кута нахилу шнека, що дозволяє більш правильно регулювати напрямок потоку зерна при вивантаженні. Сам процес вивантаження 40-кубового бункера займе всього 8,7 хвилин, а висота розвантаження - 4,3 м. Також БНП-40 отримав 3-вісний кузов з підвіскою на листових ресорах і розрахований на перевезення 29 т вантажу. Крім того, користувач може вибрати прийнятну розмірність шин на дисках від 22.5 до 26.5. Варто відзначити, що БНП-40 оснащений італійськими редуктором, шнеком і рядом інших деталей.

Особливістю моделі є якість покриття металевих деталей, БНП-40 має стійке до стирання спеціальне покриття, яке не боїться тертя і подряпин.

Як відзначають в Egritech, БНП-40  є невід'ємною складовою трьохетапної технології збору врожаю. Комбайни безупинно рухаються по полю П-подібним маршрутом, а між ними, по колу, рухається бункер-накопичувач. Завдяки невпинному процесу ефективність і швидкість збору врожаю збільшується на 30%. Виробники повідомляють, що таким чином, використовуючи два комбайни замість трьох, можна зекономити до 5 млн грн.Радимо почитати