Новини

Співпраця ХТЗ, ДМЗ та Сухої балки має дати синергічний ефект

7 Березня 2018 122

Yaroslavskiy
Олександр Ярославський під час прес-конференції
Facebook

Група DCH, що належить Олександру Ярославському, має наміри отримати синергічний ефект від взаємодії тих  активів, що є в її складі. 

Про це повідомляє ХТЗ на офіційній сторінці в Facebook.

Мова йде про Харківський тракторний завод ХТЗ, нещодавно придбаний Дніпровський металургійний завод ДМЗ (спеціалізується на виробництві і продажу чавуну та металопрокату) та Криворізький рудник «Суха балка» (видобуток залізної руди). 

Зазначимо, що група DCH придбала в минулому році рудник «Суха балка», продукція якого стане сировиною для ДМЗ, а вироблений метал Олександр Ярославський планує використовувати для безперебійної роботи Харківського тракторного заводу. Новий власник заявив, що збирається повністю зберегти існуючий колектив.

«Будемо намагатися домогтися синергії, так як ДМЗ виробляє металургійну продукцію, а ХТЗ споживає багато металу. І ДМЗ споживає продукцію "Сухої Балки". Ці підприємства десь співзвучні в тому, що вони виробляють», — говорить Ярославський.

Під час прес–конференції Олександр Ярославський також нагадав, що він близько знайомий з ситуацією в Дніпропетровській області, а також відзначив що має наміри системно розвивати ДМЗ.

«Ця покупка розширює масштаби інвестицій групи DCH в українську економіку. Нещодавно ми відродили з руїн Харківський тракторний завод. І для ДМЗ сьогодні теж починається нова ера», — підкреслив Ярославський.Радимо почитати