Новини

Влада не чує аграріїв в питаннях компенсації техніки

6 Березня 2018 104

Фермери не подають заявок на компенсацію
zerno.org.ua

Мінагрополітики неадекватно оцінює реальні потреби аграріїв у коштах на компенсацію вартості вітчизняної техніки та обладнання. Так вважає заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов. Про це він сказав під час прес-конференції, присвяченої питанням використання коштів державної підтримки сільського господарства у 2018 році, повідомляє AgroPolit.

«У мене питання: як це може статися? Очевидно, що це неможливо. Фермери не подають заявок на компенсацію, бо не хочуть займатися паперовою тяганиною. В реальності аграрії використають за 25% компенсації в рамках програми щонайбільше 400 млн грн, а 545 млн грн залишаться невиплаченими. Постає питання: навіщо виділяти 945 млн грн на компенсації? Для того, щоби вкотре не «віддати» гроші аграріям, яким заплановані дотації», — зауважив Соколов.

Нагадаємо, що цього року Мінагрополітики має виділити 945 млн грн на часткову компенсацію вартості придбаної вітчизняної сільгосптехніки й обладнання, проте з виділених 500 млн грн у 2017 році було використано лише 134,1 млн грн.



Радимо почитати