Новини

Нові моделі ковшів від JCB розширять можливості аграріїв

6 Березня 2018 48

Ківш від JCB
Нова модель ковша від JCB
landtech-ukraine

JCB повідомляють про розширення асортименту багатофункціональних ковшів. 32 нові моделі від британського виробника поповнили ряд обладнання, яке можна приєднувати до сільгоспмашин. Про це пише landtech-ukraine.com

Нові моделі характеризуються зварним кріпленням краю та кованими зубами верхнього захвату на болтовому кріпленні. Така конструкція дає можливість легко міняти ківш, і, як наслідок, збільшити термін його служби. Старі моделі, яких налічувалось дев’ять, мали болтове кріплення кромки та зварені зуби верхнього захвату.

Щоб уникнути пошкоджень та перенавантажень на край ковша, розробники зробили його з високоміцної сталі. А моноблочна 8–міліметрова конструкція корпусу та додаткова опорна балка кромки захищає ківш від вигинів.

Виробники також попрацювали над збільшенням об'єму ковша, тепер він становить від 1,59 до 1,66 м³, завдяки чому продуктивність роботи аграрія підвищиться, а часозатрати зменшаться. Також конструкція передбачає оновлене місце для зберігання гідравлічних шлангів та їх додатковий захист.

Разом з тим оновлена модель відрізняється збільшеним розміром щитка, що захищає ківш від прокидання, зберігаючи відмінну видимість для оператора, а також індикатором рівня для зручного позиціювання.Радимо почитати