Новини

John Deere придбає провідного виробника продукції з вуглеволокна

6 Березня 2018 132

John-Deere
Трактор John Deere
John Deere

Компанія Deere&Company підписала остаточну угоду про придбання King Agro, приватного виробника продукції з вуглецевого волокна з головним офісом в Іспанії, та виробництвом в Аргентині.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ця угода надасть клієнтам John Deere можливість отримати додаткові переваги від унікальних знань, розробок та досвіду компанії King Agro в технології виробництва з вуглеволокна,» — сказав президент підрозділу сільськогосподарських рішень та головний інформаційний директор John Deere Джон Мей.

У 2015 році John Deere та King Agro домовились про виробництво штанг з вуглеволокна для техніки для внесення добрив John Deere, пропонуючи користувачам значні переваги гнучкості, міцності та довговічності вуглеволокна на самохідних обприскувачах.

Мей зазначив, що транзакція, про яку було оголошено сьогодні, дозволить використовувати найкращий досвід з розробки продукції, виробництва, технології, оскільки компанія King Agro продовжує розвивати історію інновацій.

Компанія King Agro була сімейним бізнесом, її штат налічує близько 180 працівників та велику 30-річну історію розробки різноманітної продукції з вуглеволокна. У сільському господарстві компанія була націлена на інноваційні розробки, які підвищують продуктивність та скорочують витрати. King Agro збереже свій бренд, товарний знак і торгові відносини.Радимо почитати