Новини

Підлокіття SmartTouch отримало чергову відзнаку

5 Березня 2018 93

Valtra-Smart-Touch
Valtra SmartTouch
valtra.com

На престижному щорічному міжнародному конкурсі дизайну IF Design Award система управління Valtra SmartTouch отримала нагороду в номінації Комунікаційний дизайн. Про це повідомляє прес-служба AGCO.

Підлокіття SmartTouch дозволяє оператору за декілька рухів отримати доступ до найважливіших функцій та параметрів машини. Симбіоз Valtra з технологіями AGCO Fuse забезпечують комфортне та оперативне управління технікою. Всі елементи підлокіття знаходяться в логічній послідовності та в межах легкої досяжності. Система, що була спроектована в Фінляндії стала доступною в 2017 році.    

«У минулому році SmartTouch виграла як премію IF Design Award, так і премію Red Dot Award. Ці нагороди — визнання того, наскільки важливий простий у використанні і функціональний користувальницький інтерфейс з точки зору загальної продуктивності трактора. Наша довгострокова, цілеспрямована і міждисциплінарна науково-дослідницька робота створила новий стандарт для галузі. Розробка нового типу інтерфейсу для тракторів разом з по–справжньому відданою командою привела до того, чим легко пишатися», — говорить менеджер з промислового дизайну і досвіду користувачів в Valtra Киммо Віхін.

У минулому році Valtra отримала безліч міжнародних нагород, в яких новий підлокітник з інтерфейсом SmartTouch зіграли важливу роль: Red Dot 2017, «Трактор 2018 року» та «Кращий дизайн 2018» та «Машина року 2018».

Нагорода IF Design Award присуджується останні 65 років в знак визнання виключно якісних проектних робіт. Церемонія нагородження відбудеться в Мюнхені 9 березня 2018 року.Радимо почитати