Новини

Claas презентують ківш Smart Push, що не потребує перевертання

5 Березня 2018 95

Claas-Smart-Pus
Ківш Claas Smart Push
claas-group.com

Компанія Claas розширила асортимент своєї продукції новим ковшем Smart Push, який не потребує перевертання, повідомляє mechaman.nl. Замість того вміст ковша просто виштовхується. Така технологія дозволяє зменшити витрати палива для моделей колісних навантажувачів малого та середнього розміру Torion, а також тракторів Claas з фронтальним навантажувачем.

Об’єм ковша варіюється від 1 760 л для невеликих моделей до 4 100 л для моделей середнього розміру. Основою Smart Push є рухлива задня панель — водій має лише перевести її в потрібне положення, а потім перемістити вміст ківша в контейнер. При цьому ківш весь час залишається в горизонтальному положенні. Відтепер, завдяки Smart Push нівелюється проблема співвідношення низького навантажувача та висотних робіт.

Важливо відзначити, що технологія ковша дає змогу повністю використовувати вантажопідйомність базової машини, а система гідравлічного захисту від перенавантажень працює повністю незалежно. Такі особливості Smart Push значно полегшують роботу в фермерських приміщеннях з низькою стелею.Радимо почитати