Новини

Agrointelli пропонує рішення для робіт в умовах підвищеної вологості ґрунту

5 Березня 2018 88

Agrointelli-Robotti
Agrointelli Robotti
agrointelli.com

Датська компанія Agrointelli презентувала рішення Robotti для роботи в умовах вологого ґрунту. Про це повідомили aggeek.net.

Розробка Robotti — це модульний автономний блок, що працює на дизельному двигуні, та призначений для роботи на тих ділянках, де вологість ґрунту особливо висока. Одна така машина важить 600 кг та має трьохточковий зчіпний пристрій, що здатен підіймати 750 кг. Не дивлячись на те, що пристрій працює доволі повільно, його швидкість всього 8 км/год, зі своїм призначенням він вправляється на відмінно.

Здатність рівномірного розподілу ваги та тиску по шинам дає перевагу перед важкими тракторами не лише в питаннях прохідності, а і у відсутності серйозного ущільнення вологого ґрунту.

Керування Robotti відбувається з планшета або телефона. Але розробники вже працюють над оптимізацією додатку, та планують тотально систематизувати програмне забезпечення для сільгоспнавігації та автономних навігаційних інструментів для іншої техніки.

Автономна система також здатна боротись з бур’янами в більшій кількості зернових культур. В перспективі розробка камери RoboWeedCamRT, призначеної для ідентифікації бур’янів та їх популяції, і як наслідок регулювання норми внесення ЗЗР.Радимо почитати