Новини

Joskin презентували Cargo Track та картопляний причіп

2 Березня 2018 219

Joskin Trans–Space 9200
Joskin Trans-Space 9200
joskin.com

Бельгійці Joskin продовжують завойовувати ринок ексклюзивного обладнання, та презентують оновлену модель самохідного шасі Cargo Track та причіп для транспортування картоплі Trans–Space 9200  повідомляють  laukos.la.lv.

Причіп–самоскида Trans–Space 9200  має навантажувальний об’єм 30,8 м ³ та довжину 9,2 м. Акцент варто зробити на співвідношенні сторін борта — висота лівої сторони складає 1,25 м, але на відстані 6,5 м вона зменшується на 25 см відносно правої, і таким чином висота правого борту 1,5 м. Таке рішення було втілено з метою зменшення висоти падіння бульб картоплі, та як наслідок, зменшення її пошкодження при завантаженні.

Загальна висота вантажного відсіку, завдяки гідравлічним бокам, складає 1,75 м, а загальний об’єм сягає 36,2 м. Таку висоту нівелює встановлений пом’якшувач для падіння картоплі, який також зменшує її пошкодження під час транспортування та розвантаження. Окрім того, моделі доступні з ручним та гідравлічним керуванням Telecover.


Joskin Cargo Track

Також Joskin презентував оновлену модель самохідного шасі Cargo Track, що має двигун Iveco Cursor 13 потужністю 450 к.с., пару 16-швидкісних редукторів, кабіну виробництва New Holland, та можливість розганятись до 80 км/год.Радимо почитати