Новини

ТракторТреш: затримані квадроциклісти, трактор-супергерой та білоруський біатлон на тракторах

2 Березня 2018 163

ТрешНовини за тиждень
ТрешНовини за тиждень
Traktorist.ua

Неординарні події у світі сільгосптехніки відбуваються мало не щодня. Traktorist.ua слідкує за подіями, які так чи інакше стосуються двох речей: техніки та її нестандартного використання. Навіть якщо це використання випадкове чи вийшло після слів «дивіться як я можу».
У черговій рубриці ТракторТреш ми підібрали для вас найкурйозніші новини, пов’язані з сільськогосподарською технікою.

Поїхали поперед бацька в поле: у Білорусі затримали квадроциклістів

У Білорусі почали виконувати розпорядження президента Олександра Лукашенка – затримали перших порушників на квадроциклах, які їздили по сільськогосподарських угіддях. Про це повідомляє agriculture.by.

Завдяки рейду у Мінській області, працівники міліції виявили сліди від всюдиходів на полях і по слідах знайшли 5 порушників. Їм загрожує штраф від 350 рублів. Квадроцикли знаходяться на штрафстоянці.

Цікавий факт, що правоохоронці поїхали по слідах всюдиходів, вага яких не перевищує 500 кг, залишаючи сліди своїми автомобілями, вага яких перевищує 2 т. Але поспішаємо вас заспокоїти, заборона президента Білорусі розповсюджувалася тільки на квадроцикли та снігоходи. Тепер білоруські посіви у безпеці.

Затриманий міліцією квадроцикл
Затриманий міліцією квадроцикл

Одесит дресирував трактор перед боротьбою зі сніговою стихією

Житель Одеси сфотографував унікальне явище – тракторист дресирував свою снігоочисну машину, повідомляє glavcom.ua.

Одесит помітив, як трактор вперся ковшом у землю, а його колеса продовжували обертатися у повітрі. У цей час в кабіні машини нікого не було. Натомість тракторист стояв перед своїм «залізним другом» і спостерігав за дійством.

«Як кажуть у приказці: «Вічно можна дивитись на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як хтось (щось) працює»», — коментує Главком.

Екскаватор Komatsu завис у повітрі
Екскаватор Komatsu завис у повітрі

Японський трактор-трансформер рятує російське містечко

Коли місто замітає снігом, з’являється він — японський міні-трактор Komatsu. Насправді він не був призначений для прибирання снігу, але довелося пристосуватися, повідомляє marpravda.ru.

Житель містечка Куженер придбав японський трактор потужністю 16 к.с. і використовував його влітку для копання траншей та навантажування «ГАЗелей». Але взимку роботи для нього не було. Саме тому завдяки невеликим габаритам машини адміністрація міста уклала договір з власником, щоб розчищати тротуари від снігу. Komatsu не очікував такого розвитку подій. Його кабіна не була призначена для роботи в мінусову температуру. Власнику трактора довелося її утеплити та встановити жигулівську пічку.

Завдяки японцю справи його власника пішли вгору. От що називається «робити гроші з повітря».

Видозмінений міні-трактор Komatsu
Видозмінений міні-трактор Komatsu

Швидкість, влучність, оранка — МТЗ провів тракторний біатлон

Замість лиж — трактори, замість рушниць для біатлону — пейтбольні рушниці. У Білорусі МТЗ провів перший тракторний біатлон, пише сайт компанії.

У змаганнях взяло участь 15 тракторів (BELARUS-132Н і BELARUS-152) та 5 команд, які представляли різні білоруські підприємства, в тому числі і господарів змагань – МТЗ. Після першого кола учасники змагань відправилися на стрільбу. Насправді, чудові навики у боротьбі з рейдерами. За кожен промах, як і в справжньому біатлоні, на «спортсменів» чекало штрафне коло.

Цікаво, що команда МТЗ не змогла здобути перемогу у власних змаганнях, задовольнившись лише «бронзою». У наступному році змагання обіцяють зробити міжнародними. А там, може, й до програми зимових олімпійських ігор включать.

(с) Юрій Токмань, Traktorist.ua, 2018Радимо почитати