Новини

Teleflow презентувала систему дистанційного регулювання тиску в шинах для сільгосптехніки

2 Березня 2018 174

Teleflow
Система Teleflow
teleflow.net

Французька компанія Teleflow, що спеціалізується на виробництві систем регулювання тиску в шинах, відтепер забезпечує своїми розробками і сільгосптехніку. Про це повідомили terre-net.fr.

У сільському господарстві найпопулярнішою є система GRP, яка забезпечує регулювання тиску в шинах безпосередньо з кабіни водія за допомогою спеціально–встановленого обладнання. Окрім того, оператор може серед налаштувань обрати одну з чотирьох категорій місцевості: поле, ґрунтова дорога, траса або аварійна ситуація. Інший додаток RCMP дозволяє фермеру дистанційно змінювати тиск в шинах відповідно до зовнішніх чинників — температура, вологість.

Час накачування шин залежить від потужності компресора, кількості коліс та об’єму кожної шини, але в середньому, щоб змінити тиск з 0,6 до 1,6 бара на всі 4 колеса буде потрібно приблизно 3 хвилини. Зворотній процес займе приблизно 2 хвилини. А щоб досягти ідеальної точності, одночасно зі зміною тиску доступна опція його вимірювання.

Така система, в залежності від марки трактору, розрахована приблизно на 20000 тис год використання. За необхідності вона легко демонтується та встановлюється на нову машину.

Установка коштує від € 3900 до 4800 євро, та, як заявляє виробник, зменшує затрати палива на 30 % та окупається протягом року. Окрім того використання такої системи покращує мобільність сільгосптехніки, зменшує ступінь пошкодження ґрунту, знижує ризик розриву шини та подовжує час їх використання.

Компанія Teleflow функціонує з 1993 року, та забезпечує своїми системами ралійну, гоночну, військову, цивільну, а тепер вже і сільськогосподарську автотехніку.

  Радимо почитати