Новини

МТЗ впроваджує технології систем точного землеробства

2 Березня 2018 134

Traktor-Belarus-82.1
Трактор Belarus 82.1
promtrakservis.com.ua

«Мінський тракторний завод» приступає до розширення виробництва тракторів з системою точного землеробства, повідомляє belta.by.

«Доля інноваційної техніки в загальному об’ємі виробництва сягла відмітки 20%, та прослідковується тенденція до її подальшого росту», — інформує генеральний директор МТЗ Федір Домотенко.

Успішні випробування моделі BELARUS-82.1 з американською системою точного землеробства дають підстави вважати, що такі машини будуть користуватись попитом в країнах СНД. Нова модель трактора, призначеного для виконання сільгоспробіт з навісними, напівнавісними та причепними машинами та знаряддями, відрізняється поліпшеним облицюванням, наявністю кондиціонера і стереосистеми. Трактор буде корисним і для комунальних служб.

«Це складний трактор, він не потребує особливих знань тракториста. Вся техніка, що поставляється на внутрішній ринок, потужністю від 350 к.с. вже забезпечена такою системою. Тепер плануємо впровадження цієї системи на машини потужністю 300 к.с. Система працює без збоїв, і ми не бачимо труднощів впровадження її в експлуатацію», — зазначив Федір Домотенко.Радимо почитати