Новини

Трактор Claas Steyr 4145 Profi став найекономічнишим на думку DLG PowerMix

27 Лютого 2018 65

Claas-Steyr-4145-Profi
Трактор Steyr 4145 Profi від Claas

Оновлена модель Claas Steyr 4145 Profi завдякі новій системі передач S-Control 8 витрачає лише 258 галонів/кВт-год, що робить його найекономнішим трактором в своєму класі, повідомляє bauernzeitung.at.

Такі результати машина показала під час проходження тесту DLG PowerMix.  Разом з тим модель трактора отримала нагороду «Машина року 2018» на останній Agritechnica.

Коробка передач Powershift має 24 передачі розділених на 3 групи, що дають можливість рухатись не тільки вперед, а і назад, а також підвищують ефективність трактора та покращують комфорт їзди.

Під час дорожнього руху при потребі збільшення потужності можна перемикатись на понижену передачу в автоматичному режимі, використовуючи функцію спуску педалі акселератора. Необхідність в таких діях може виникнути, наприклад, коли дорога стає більш крутою.

Встановлена система  Power Shuttle попереджає похибку руху при зміні напряму, а S-Stop II значно полегшує зупинку на перехрестях чи рух під час використання фронтального навантажувача. Дані системи дають можливість контролю трактора з точністю до сантиметра.

Завдяки системі Quick Turn II можливе регулювання коефіцієнту рульового управління. Водій матиме змогу обирати налаштування із завданих параметрів, або підстраювати їх під індивідуальні потреби за допомогою монітору S-Tech 700.

Даний монітор вбудований в підлокотник, має сенсорний екран та систему керування Headland Easy-Tronic II, що дозволяє автоматизувати операції за часом чи відстанню. Нові системи разом з функцією легкого розвороту S-Turn дають можливість вирахувати ідеальний шлях та швидкість, тим самим максимально полегшуючи роботу водія.

До оптимізуючих факторів також можна віднести полегшену систему зйому та налаштування переднього навантажувача, панорамні світодіоди з 16 фарами в 32000 люмен, а також радіус розвороту в 9,2 м.Радимо почитати