Новини

John Deere отримав сертифікат відповідності Ag Data Transparent

27 Лютого 2018 105

John-Deere-Agritechnica-2017
Стенд John Deere на Agritechnica 2017

В компанії John Deere повідомили, що отримали сертифікацію американського фермерського бюро Ag Data Transparent (ADT).  ADT перевіряє виробників технологій та продуктів на відповідність основним принципам та вимогам володіння, згоди та конфіденційності даних.

Програма сертифікації ADT базується на засадах Ag Data Core, розроблених в 2014 році Американською федерацією фермерських бюро та численними галузевими групами та технологічними компаніями, включаючи John Deere.  Заявки на сертифікацію підлягають перегляду та перевірці незалежним адміністратором, з метою забезпечення високого рівня прозорості, простоти та довіри.

Сертифікація ADT спільно з розробленим інструментом оцінювання допомагає фермерам зрозуміти, як використовуються їхні дані після реалізації товарів чи послуг. За словами Метью Олсона, менеджера з маркетингу компанії John Deere,  компанії та продукти, що отримують сертифікацію, мають дотримуватись основних заявлених стандартів відповідності.

«Принципи конфіденційності та безпеки, на яких заснована сертифікація ADT, стосуються агрономічного, земельного, господарського управління, технологічних даних, а також таких питань як право власності на інформацію, прозорість, узгодженість, збір, доступ, контроль та використання даних. Всі ці фактори важливі для виробників в контексті прийняття обґрунтованих рішень щодо подальшої співпраці з партнерами», — пояснює Олсон.Радимо почитати