Новини

Väderstad відзвітував про зростання прибутку в 2017 р.

27 Лютого 2018 95

Стенд Vaderstad на Agritechnica 2017
Стенд Vaderstad на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

Компанія Väderstad збільшила обсяги продажів та прибутку за підсумками минулого року, повідомляє atl.nu.  

«Таке збільшення відбулось, в тому числі, і завдяки високому рівню продажів сівалок точного висіву Tempo та встановленому в квітні всесвітньому рекорду з швидкості посіву», — повідомляє директор з маркетингу Väderstad Маттіас Ховнерт.

Виробник у 2017 році відзначився прибутком у 110 млн шведських крон ($ 13,5 млн — ред.). Загальний обіг компанії, в тому числі її 14 підрозділів, склали 2,1 млрд крон ($258 млн. — ред.), а 90 % реалізації припали на експорт.

Велику роль в отриманні прибутків відіграв здобутий світовий рекорд, що привернув до себе значну увагу з боку покупців. Так, в квітні 2017 року 12-метрова машина Tempo засіяла 502,05 га кукурудзи протягом 24 годин.

Разом з тим Маттіас Ховнерт відзначає високий рівень продажів як на Сході, так і Заході Європи. Для України минулий рік був успішним почасти і тому, що був більш спокійним та стабільним, ніж попередні. Окрім того, хвилювання з приводу Brexit також виявились марними — Англія показала високі показники реалізації продукції.  

«Навіть поточний фіскальний рік, що розпочався вже 1 жовтня 2017 року, обіцяє високий рівень продажів, незважаючи на те, що ціни на сільськогосподарську продукцію не є блискучими. Після декількох років рецесії в промисловості існує потреба у нових машинах», — сказав директор з маркетингу Väderstad.Радимо почитати