Новини

John Deere вдванадцяте став лауреатом рейтингу найетичніших компаній світу

26 Лютого 2018 135

Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

Міжнародний інститут Ethisphere включив John Deere до переліку найетичніших компаній світу. Про це повідомляє портал wood.ru.

Таку відзнаку John Deere отримує 12-й рік поспіль, з моменту заснування Ethisphere, та є єдиною компанією, яка жодного разу не вибувала з рейтингу. Варто відзначити, що тільки John Deere в даному переліку спеціалізується на сільськогосподарській техніці.

«Ми несемо відповідальність за дотримання ключових цінностей компанії — чесності та добросовісності, оскільки саме вони визначають історію John Deere», — зазначив виконавчий директор John Deere&Company Сем Ален.

Цього року таку відзнаку отримали 135 компаній із 23 країн світу у 57 галузях. Серед них, окрім  John Deere, відзначились відомі виробники зерновозів Volvo і Tata.

З 2007 року Ethisphere, провідний аналітичний центр в галузі розробки та просуванні стандартів бізнес–етики, відзначає найетичніші компанії, що здійснюють свій вагомий внесок в розвиток світових бізнес–спільнот. Ключовими критеріями, за якими проводилась оцінка компаній були: прихильність до етичних та правових норм, корпоративна соціальна відповідальність, методика управління, етична культура, інновації та репутація.Радимо почитати