Новини

Представництво Kverneland в СНД звітували про підсумки роботи в 2017 році

26 Лютого 2018 144

Плуг Kverneland LD100 на виставці AgroExpo 2017
Плуг Kverneland LD100 на виставці AgroExpo 2017
Traktorist.ua

«Квернеланд Груп СНД» перевиконали минулорічно–заявлений 20% план росту реалізації та закрили 2017 рік зі збільшеним на 30% об’ємом продаж, що в грошовому еквіваленті становить 4 млн €. Найбільший ріст об’ємів реалізації був відзначений в галузях посівної та кормозаготівельної технік.

Як зазначає прес–служба компанії, ріст показників відбувся завдяки стабільним цінам та попиту на м’ясо–молочну продукцію, збільшенню посівних площ під цукровим буряком, а також зниженню собівартості продукції шляхом підвищення урожайності сільськогосподарських культур та продуктивності тварин.  

«Сьогодні все більша кількість фермерів СНД усвідомлює роль високих технологій в підвищенні рентабельності свого бізнесу. На чільне місце постає раціональне використання та економія витрат на ПММ, агрохімію, насіння, з чим з успіхом впорається сучасна техніка. Зекономлені та зароблені кошти сільгоспвиробники все охочіше інвестують у власні кадри, впроваджуючи передові технології та високотехнологічні машини», — зазначив генеральний директор «Квернеланд Груп СНД» Роберт Цизак.

Дані слова підтверджуються 10% збільшенням показника кількості сівалок в структурі продажів компанії, що працюють за принципами точного землеробства.

За інформацією «Квернеланд Груп СНД», серед очікуваних покращень у 2018 р. значаться:

  • зміцнення позицій на ринку кормозаготівельної та ґрунтообробної техніки. Це можливо, зокрема, за рахунок створення дискових борін легкої Qualidisk Farmer для поверхневого обробітку ґрунту до 12 см та важкої Qualidisk Pro для глибокого обробітку ґрунту до 17 см;
  • початок випуску розкидачів, кількість яких за планом на 2018 рік має становити 150 одиниць;
  • оптимізація системи доставки запчастин, в тому числі і за рахунок авіапошти, що дозволить виконувати «екстрені» замовлення;

Передбачається, що даний перелік покращень надасть 15% зростання показників у 2018 році.



Радимо почитати