Новини

Японці стали частіше використовувати дронів в сільському господарстві

26 Лютого 2018 70

tupa-germania.ru
Дрон над полем
tupa-germania.ru

В Японії зростає кількість ферм, які використовують дрони для візуальної перевірки та контролю угідь, повідомляє the-japan-news.com.

Ефективність використання безпілотних технологій обумовлюється скороченням часу та об’єму сільськогосподарських робіт. Дрони, що розбризкують пестициди, мають об’єм баку від 8 до 10 л., а один гектар рисового поля потребує приблизно 10 л. ЗЗР. Тож, при затраті часу в декілька годин на обприскування вказаної території ранцевим обприскувачем, використання дрону дає змогу витратити на той же об’єм робіт 10-20 хвилин.

На відміну від звичайних сільськогосподарських вертольотів, дрони не пошкоджують рослинність за рахунок потужних повітряних коливань, а також здатні за необхідності здійснювати різкі маневри. Окрім того, вартість дрона набагато нижче вартості вертольота, та становить приблизно ¥ 2 млн.

Відповідно до законодавства Японії, безпілотники підлягають реєстрації. Так, у січні цього року було зареєстровано 673 одиниці техніки, що майже втричі більше ніж за той же період 2017 року.Радимо почитати