Новини

Pöttinger презентував оновлені причепи-підбирачі Torro Combiline

26 Лютого 2018 45

profi.com
Оновлений роторний причеп-підбирач Pöttinger Torro Combiline
profi.com

Австрійська компанія Pöttinger презентувала дві модифікації причепів-підбирачів Torro Combiline. Про це повідомляє profi.com.

Вони мають такі характеристики: 40 м³ (модель 7010) або 43 м³(модель 8010) об’єму, вихідну потужність 160кВт, а також 1700Нм крутного моменту. Дана характеристика дозволяє швидше, в порівнянні з попередніми моделями, розвантажувати вміст причепа.

Як повідомляють представники Pöttinger, всі моделі Torro Combiline тепер можна придбати з тяговим брусом, який забезпечує покращення в області тяги та затискання, а також дозволяє транспортувати великі навантаження.

Разом з тим, нова система зважування дає можливість попередньо встановлювати та відображати максимальне навантаження вагона.  При перевищенні допустимої ваги дисплей стає червоним та звучить сигнал попередження.

Окрім того, оновлення стосуються і панелі керування, що базується на CANBUS, а також інших додаткових функцій — ножового барабану Durastar з подовженим терміном служби, обрізки, скребкової підлоги, а також спрощеної системи зчеплення та від’єднання причепів-підбирачів.

Новітні моделі Pöttinger Torro Combiline також можуть бути оснащені додатком, який в комбінації з інтегрованими датчиками швидкості та напрямку руху дають можливість фіксувати показник кута повороту.  Радимо почитати