Новини

АК Фаворит презентував дві нові сівалки Venza 8 та Venza 8 Pro на АгроВесна-2018

22 Лютого 2018 220

8-рядна сівалка Venza 8 Pro на виставці АгроВесна-2018
8-рядна сівалка Venza 8 Pro на виставці АгроВесна-2018
Traktorist.ua

Український виробник сільгосптехінки завод «Фаворит» представив дві нові 8-рядні сівалки Venza 8 та Venza 8 Pro на київській виставці АгроВесна-2018. Про це в коментарі Traktorist.ua розповів менеджер з продажу техніки АК «Фаворит» Володимир Гурін.

Нові сівалки дозволяють висівати каліброване насіння кукурудзи, соняшника, рицини, сої, сорго, а також насіння кормових бобів, квасолі, люпина з одночасним роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив.

«Перша новинка — це сівалка Venza 8 Pro, яка має наступні перевали: перше — висівний апарат точного висіву, який легко можна налаштувати, надійний та простий в експлуатації, а друге — це те, що ми відійшли від ланцюгових передач і на цій сівалці встановили карданну передачу. Це краще тим, що карданний вал практично не потрібно обслуговувати та за допомогою нього передається більш плавна передача самого висівного диску, від чого і збільшується точність висіву», — розповідає Володимир Гурін.

Venza 8 Pro оснащена дисковим сошником, який створює більш якісну борозну, що в свою чергу і збільшує точність висіву.

Сівалка комплектується опорними котками навколо самих дисків, які роблять борозну. Також на машині встановлено комковідвід та вона окомплектована прикотуючим котком.

Щодо другої новики, то сівалка Venza 8 має такий же висівний апарат, як Venza 8 Pro, але вона є більш бюджетною. Дана сівалка комплектується вже не дисковим, а анкерним сошником, що зменшує собівартість сівалки.Радимо почитати