Новини

АСТРА презентувала 6-метровий культиватор Framest Frakomb на АгроВесна-2018

21 Лютого 2018 178

Передпосівний культиватор Framest Frakomb 6000
Передпосівний культиватор Framest Frakomb 6000
Traktorist.ua

Компанія АБА «АСТРА» презентувала 6-метровий культиватор Framest Frakomb на виставці АгроВесна-2018. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив асистент менеджера брендів Kuhne і Framest Максим Дмитренко.

Передпосівний культиватор Framest Frakomb 6000 використовується під мілкозернові культури, такі як цукровий буряк, ріпак та агрегатується з тракторами потужністю від 200 до 240 к.с.

«Хочеться відмітити, що на даний момент машини даного типу набирають популярність, тому що вони зберігають вологість у ґрунті. Також даний культиватор за один прохід робить 7 операцій: підривання ґрунтової кірки, якщо вона є, початкове вирівнювання ґрунту та дроблення грудок переднім котком, повне підрізання ґрунту основними робочими органами, вирівнювання ложа перед заднім котком і прикочування та остання функція — це остаточне вирівнювання ґрунту», — розповідає Максим Дмитренко.

Дмитро додав, що конкурентна особливість даної машини заключається в передньому ряді стрільчастих лап, які встановленні по всій ширині агрегату. Завдяки їм, культиватор можна використовувати для зняття ґрунтової кірки і працювати на важких ґрунтах. Тобто, передній ряд стрільчастих лап підриває ґрунт і вже наступні робочі органи ідуть по підірваному ґрунті і за рахунок цього дотримується глибина обробітку.

«Передній коток на нашому культиваторі трубчастий та зварений по спіралі. Переваги трубчатого котка в тому, що він краще працює на вологих і сухих ґрунтах так як має більшу площу опори», — говорить Максим Дмитренко.

Framest Frakomb буде цікавий середнім господарствам які мають від 1000 до 3000 га та використовують класичний обробіток ґрунту, тому що свої оптимальні показники в роботі культиватор показує після оранки, або глибокого дискування.Радимо почитати