Новини

CNH Industrial оголосив про співпрацю з компанією Climate Corporation

21 Лютого 2018 134

Трактор Case IH Magnum 370 CVX
Трактор Case IH Magnum 370 CVX
titanmachinery.ua

Бренди Case IH і New Holland Agriculture, що входять в концерн CNH Industrial, оголосили про співпрацю з компанією Climate Corporation в області розширення і розвитку можливостей по обміну даними, які допоможуть фермерам в роботі за допомогою надання візуалізації агрономічних даних і супутніх технічних рішень. Про це повідомляє agrarnik.ru.

Case IH і New Holland Agriculture запропонують своїм клієнтам двосторонні канали обміну даними між системами точного землеробства — AFS Connect для Case IH і PLM для New Holland. Крім того, користувачам стане доступна цифрова платформа для сільського господарства — Climate FieldView від Climate Corporation.

Наприклад, FieldView Drive дозволяє збирати основні посівні дані, включаючи щільність посадки, а також показники передбачуваної врожайності. Це інформація особливо корисна в процесі збирання для прийняття важливих оперативних рішень.

Завдяки цій співпраці клієнти Case IH і New Holland Agriculture отримають доступ до функції обміну технічними та польовими даними в режимі реального часу — їх можна буде передавати в Climate FieldView через системи AFS Connect і PLM відповідно.

На даний момент інтеграція з платформою Climate FieldView дозволить задіяти один з найбільш повних наборів необхідних даних з усіх доступних в даний час на ринку. Додатковий рівень обміну даними в режимі реального часу допоможе сільськогосподарським підприємствам пристосувати свою роботу під навколишні умови.

Крім нових можливостей при проведенні польових робіт, співпраця передбачає подальший розвиток платформи Climate FieldView, яка надасть дилерам додаткові інструменти для активної підтримки клієнтів. Головна мета — забезпечення фермерів можливістю обміну технічною інформацією з місцевим дилером в режимі реального часу, що дозволить отримувати необхідну клієнтам підтримку швидше, ніж раніше.

Варто додати, що клієнти, які придбали систему Climate FieldView через дилерів Case IH і New Holland Agriculture, отримають доступ до додаткових функцій в додатку Climate FieldView Cab протягом 2018 року.Радимо почитати