Новини

Запрошуємо до нашого кінозалу!

20 Лютого 2018 132

Запрошуємо на кіносеанс
Запрошуємо на кіносеанс
Traktorist.ua

Протягом року наша команда знімала фільми про аграріїв супергероїв.

Тому зустрічайте, від творців «неєстєствєнного запаху цитрусових», прем'єрний кінопоказ короткометражних фільмів про аграріїв, який відбудеться в імпровізованому кінотеатрі на виставці Агро Весна 2018 (стенд 2A312).

Як тільки відчуєте запах попкорну, значить ви на правильному шляху! Приходьте до нас дивитися кіно на крутих пуфах, тільки занадто голосно не хрумтіть попкорном:)

Ми також подбали, щоб ви не пішли без стильних аграрних штучок — на стенді буде працювати Латіфундімаг.

Спонсори показу:

Швидка допомога в перевезенні зерна

Zernovoz.in.ua — інтернет сервіс для фрахту і управління автоперевезеннями. Він же спонсор попкорну. Завдяки даному ресурсу ваше зерно не перетвориться в ласощі для кіноманів, поки ви довезете його до порту.

Швидка допомога при купівлі і продажу техніки

Спонсором крісел-мішків виступає Traktorist.ua — онлайн-біржа сільгосптехініки, завдяки їй можна купити і продати техніку лежачи на дивані.

Швидка допомога в питаннях агрономії

SuperAgronom.com — сайт, який в закладках у більшості агрономів, на якому є база пестицидів, насіння і добрив, а також дослідження і досвід колег по професії.

Швидка допомога в питаннях зберігання і перевезення зерна

Elevatorist.com
— сайт для тих, у кого залізні нерви і сталеві силоси. Якщо серйозно — для тих, хто працює в сфері зберігання, доробки, трейдингу і логістики зерна.

Швидка інформаційна допомога для фермерів

Режисерами і продюсерами наших фільмів є наші друзі і партнери — Kurkul.com і «Перший Український Міжнародний банк» (ПУМБ).Радимо почитати