Новини

КрАЗ представив новий самоскид-зерновоз

20 Лютого 2018 287

Зерновоз КрАЗ-5401С2
Зерновоз КрАЗ-5401С2
facebook.com/sdelanoVukraine/

«АвтоКрАЗ» представляє новий самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 із платформою власного виробництва. Про це повідомляє спільнота Зроблено в Україні.

Нова платформа виготовлена і встановлена на автомобіль в рамно-кузовному цеху складального виробництва КрАЗу.

Новий зерновоз створений на базі середньотоннажного самоскида колісної формули 4х2 КрАЗ-5401С2, виробленого на заводі на початку 2016 року.

Зерновоз має радіус розвороту в 7,5 м. Вантажопідйомність новинки становить 10 т при габаритах 6330х2500х2960 мм.

У новому зерновозі було змынено платформу. Для підвищення завантажувального простору до 12 куб. м. збільшили висоту бортів. Також для захисту вантажу від атмосферних опадів було встановлено дуги з тентом.

Нова самоскидна платформа має задній борт, що розкривається, із двостулковими дверима із запором з запобіжником від випадкового відкриття. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром.

Новинка оснащена дизельним рядним двигуном екологічного класу Євро 5 потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і дев'ятиступеневою коробкою передач.

Кабіну оснащено із максимальним рівнем комфорту: зручні сидіння на пневматичній підвісці, регульована за кутом і висотою рульова колонка, функціональна панель приладів. Також для зручності посадки-висадки кабіна має занижену компоновкуРадимо почитати