Новини

У аграріїв лишилося 4 дні, щоб подати правки МЕРТу

8 Лютого 2018 102

У аграріїв лишилося 4 дні, щоб подати правки МЕРТу до мінагрівського порядку розподілу 6,3 млрд грн
management.com.ua

Громадські організації в агросекторі мають у запасі ще 4 дні, аби подати свої пропозиції та зміни до розробленого Мінагрополітики та поданого урядом механізму розподілу бюджетних коштів на потреби АПК.

Про це повідомляє agropolit.com

Таке рішення прийняли 8 лютого на спільному засіданні Громадської ради за участі Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національного  комітету з промислового розвитку та «Асоціації тваринників України» (АТУ), присвяченому механізмам бюджетної підтримки  аграріїв на 2018 рік.

Всі інші порядки розподілу бюджетних коштів, в тому числі компенсація відсоткової ставки на придбання техніки також наразі проходять погодження в МЕРТі.

«Учасники  скаржились заступникам, що Мінагрополітики не залучало їх до формування порядків формування розподілу дотацій. Після довгої дискусії зясувалося, що даний порядок перебуває на погодженні у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі і у аграріїв є ще 4 дні (включно з сьогоднішнім), щоб подати свої пропозиції до розробленого  урядом проекту розподілу дотацій», наголосила президент  АТУ Ірина Паламар.

За словами голови «Асоціації тваринників України», вони вже підготували і подали свої пропозиції у відкритому листі на ім’я прем’єра  Володимира Гройсмана і під ним підписалося більше 60 компаній-виробників з тваринницького сектора. Тепер свої пропозиції готують  й інші учасники ринку.Радимо почитати