Новини

Прес-підбирач Impress готують до повномасштабного демо-туру Україною — Мірненко

8 Лютого 2018 133

Прес-підбирач Impress
facebook.com

Перший в Україні прес-підбирач Pottinger Impress 125 F Pro готують до повномасштабного демо-туру.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив брендменеджер Pottinger Володимир Мірненко.

«З квітня 2018 року ми плануємо почати демо-тур прес-підбирача Impress. Розпочнемо із заготівлі житнього та люцернового сінажів. Далі перейдемо на підбір соломи зернових, а закінчити хотіли б підбором пожнивних решток кукурудзи. Остаточного плану туру поки немає, вже маємо 5-6 господарств, які ми запланували відвідати. Крім того, шукаємо господарства, які готові нас прийняти»,  — розповідає Володимир Мірненко.

Новинка була презентована минулого року в Ганновері, агрегат має значно більшу ступінь спресування, ніж всі преси, які наявні зараз на ринку.

«По щільності і продуктивності він ближчий до квадратних пресів і має унікальну систему нарізки з теоретичною довжиною 36 мм. Солома значно дрібніша 4-5 см, вона вже готова до підстилки або до додавання в раціон, і її можна додатково не подрібнювати»,  — коментує Володимир Мірненко.

Як наголосив брендменеджер, до машини виявляють цікавість на українському ринку, але в продаж вона надійде після тестування на місцевих полях.

«Ми б хотіли випробувати агрегат на різних культурах та умовах, а зібрати всю інформацію про нього. Тому коли будемо пропонувати його для українського ринку, то матимемо 100 % впевненість, що характеристики виправдають себе в умовах українського поля»,  — додав Володимир Мірненко.

(с) Катерина Барило, 2018, Traktorist.uaРадимо почитати