Новини

Високошвидкісний інтернет 5G сприяє розвитку робокомбайнів

6 Лютого 2018 132

Комбайни John Deere в полі
Комбайни John Deere в полі
Traktorist.ua

Високошвидкісний інтернет 5G може посприяти роботизації сільського господарства. «Розумні комбайни» зможуть комунікувати між собою у режимі реального часу і опрацьовувати поля значно швидше, повідомляє hightech.fm.

Завдяки технології 5G області, які зазвичай не мають покриття, зможуть отримати надійну і високу пропускну здатність інтернету. Завдяки цьому фермери зможуть використовувати безпілотні комбайни. Високошвидкісний інтернет дозволить сільськогосподарській техніці обмінюватися даними в полі, передаючи інформацію до хмарного сховища і назад в найкоротший термін.

«Зараз передача даних відбувається від 30 до 60 сек., що сильно гальмує процес у великих масштабах. Та за умови впровадження 5G зв'язок між комбайнами може бути зменшений до менше ніж 1 сек. Зв'язок у режимі реального часу буде означати, що робокомбайн, який має більше інформації про поле, може відправити дані для оптимізації на інший комбайн, щоб обидві машини працювали ефективно», — говорить директор Центру інноваційних технологій John Deere Джуліан Санчес.

Traktorist.ua уже писав про те, що компанія John Deere придбала стартап Blue River, який займається штучним інтелектом, а зараз працює над впровадженням машинного навчання, комп'ютерного зору і робототехніки в сільськогосподарське обладнання.Радимо почитати