Новини

Менеджери «Агроспейс» підвищували кваліфікацію на заводі Fendt

8 Лютого 2018 185

Менеджери «Агроспейс» на заводі Fendt
Менеджери «Агроспейс» на заводі Fendt
Agrospace.com.ua

Напередодні нового сільськогосподарського сезону менеджери з продажів «Агроспейс» відвідали завод Fendt у Німеччині. Метою візиту було підвищення кваліфікації продавців техніки. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Працівники «Агроспейс» відвідали завод Fendt у місті Мактобергдорф, що в Західній Німеччині. Там вони пройшли інтенсивне навчання з усієї лінійки техніки Fendt, спробували себе в ролі оператора трактора та вивчили усі їх можливості. Представники заводу Fendt розповіли про передові технології і інноваційні рішення, які застосовуються у виробництві техніки. Також менеджери з продажу дізналися більше про переваги та особливості різноманітних моделей.

На заводі Fendt, якому майже 100 років, 60% усіх операцій виконують роботи. З конвеєра щорічно сходить близько 20 тис. тракторів. Головною перевагою компанії є їх інноваційна безступінчаста коробка передач Vario. Всі важливі вузли трактора Fendt перед тим, як потрапити до цеху кінцевого складання, проходять випробування на спеціальних стендах в умовах підвищених навантажень. Зазначається, що це гарантує 100% якість кожної одиниці техніки, яку випускає завод Fendt.Радимо почитати