Новини

Pottinger обрав нову команду керівників

2 Лютого 2018 89

Pottinger обрав нову команду керівників
poettinger.at

Компанія Pottinger на загальних зборах обрала нових керівників. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Клаус Пьоттінгер залишив свої повноваження керуючого в 2016 році, тоді наглядова рада призначила трьох нових керівників. Вони, разом з Хайнцом Пьоттінгером очолювали компанію до цього часу.

Нова команда керівників вже приступила до роботи: Грегор Дітахмайр, відповідальний за збут і маркетинг. Йорг Лехнер курурує виробництво на всіх трьох заводах (Австрія, Німеччина та Чехія), а також повний обсяг закупівель підприємства. Маркус Балдінгер керує відділом науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок. Коло обов'язків Хайнца Пьоттінгера перейшло до нових керівників: Герберт Вагнер керуватиме відділом персоналу та IT, а Вольфганг Мозер очолить всю сферу фінансів, бухгалтерії і контролю якості.

«Протягом останніх кількох років ми довели, що успішно працюємо над найважливішими темами в усіх областях бізнесу. Нам вдалося створити дуже позитивну атмосферу. Грунтуючись на  спільній роботі з партнерами і наглядовою радою, ми хочемо продовжити наш шлях до успіху», наголосив Грегор Дітахмайр.Радимо почитати