Новини

Виставка Агро Весна відкриється у лютому

2 Лютого 2018 111

у Києві відбудуться VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика»
Агро Весна

З 21 до 23 лютого 2018 р. у Києві відкриються VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які вже традиційно відкриваються напередодні сезону весняних польових робіт.

Про це повідомляє прес-служба виставки.

У рамках виставки «Зернові технології» аграрії зможуть ознайомитися з обладнанням для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості. Також буде представлений насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції.

Відвідавши «Agro Animal Show» сільгоспвиробники побачать техніку та обладнання, будівництво тваринницьких комплексів; корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології утилізації відходів, техніку та обладнання для утримання та годування тварин, новітні науково–технічні розробки від профільних інститутів.

На «Фрукти. Овочі. Логістика» аграріям представлять різноманіття насіннєвого матеріалу з представленими новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарську техніку, обладнання для крапельного зрошення, фертігаціі, транспортування, зберігання та пакування продукції .

Режим роботи виставок: 21 – 23 лютого з 9:00 до 17:00 за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15, ст м Лівобережна, Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ).Радимо почитати