Новини

Väderstad розширює виробничі площі у Швеції

1 Лютого 2018 76

Завод Väderstad
Завод Väderstad
Vaderstad.com

Швецька компанія Väderstad розширює виробничі площі шведського заводу. Нове примщення площею понад 5 тис. м² має забезпечити всі потреби автоматизованого виробництва, повідомляє vaderstad.com.

Нова будівля складатиметься з офісних приміщень, технічних кімнат для персоналу та навчальні кабінети для співробітників компанії. Всього ж штат головного заводу становить близько 800 співробітників. 

«В нових приміщеннях буде використане наше найсучашніше обладнання для автоматизованого виготовлення металоконструкцій за допомогою лазера, а також збільшення виробничих потужностей», — говорить генеральний  директор компанії  Väderstad Як Енгфельдт.

Зазначається, що нове обладнання дозволить збільшити універсальність заводу, покращить якість та збільшить виробничу продуктивність.

Загальна вартість будівництва нового приміщення та нового обладнання для автоматичного вигтовлення деталей з металу за допомогою лазера перевищує більше €20,4 млн. Очікується, що будівництво буде завершене наприкінці 2018 року.Радимо почитати