Новини

Фермер орендував шкільний трактор за 33 грн/міс

1 Лютого 2018 194

Трактор Т40АМ
http://ria-m.tv

Трактор, на якому повинні були вчитися школярі, бізнесмен орендував за дуже низькою ціною у районного управління освіти. Про це повідомляє ria-m.tv

У 2004 році управління освіти Якимівської райадміністрації надало для Єфремівської школи новий трактор Т40АМ. Він призначався для навчання учнів, оскільки школярі випускних класів мали можливість на базі навчального закладу отримати водійські права з правом керування тракторами та спеціальність «тракторист-машиніст».

Однак використовувати трактор за призначенням школа не встигла. В цьому ж році управління освіти передало трактор в оренду місцевому підприємцю Юрію Гончарову.

Вартість оренди новенького трактора була оцінена в 33 гривні 4 копійки за місяць! Зараз з урахуванням індексації цей підприємець платить за трактор 1000 грн/рік.
Після того, як трактор разом зі школою перейшов на баланс Кирилівської селищної ради співробітники стали вимагати у Юрія Гончарова повернути машину громаді. Однак сам підприємець відмовляється повертати трактор. Селищна рада планує звернутися до правоохоронних органів для вирішення цього питання.Радимо почитати