Новини

Суффле Агро виводить сівалки SKY на український ринок

1 Лютого 2018 426

Сівалка SKY Maxi Drill
Сівалка SKY Maxi Drill
Sky-agriculture.com

Компанія Суффле Агро Україна розпочне продаж сівалок SKY на українському ринку. Про це Traktorist.ua у ексклюзивному коментарі повідомив керівник технічного відділу Суффле Агро Україна Володимир Підвальний. Зокрема французька компанія презентує пневматичні сівалки MaxiDrill та EasyDrill.

Сівалка MaxiDrill призначена для роботи в екстремальних умовах. Завдяки конструкторським рішенням ця сівалка може сіяти у вологий ґрунт з більшою кількістю пожнивних решток за ріхними технологіями. Цей агрегат поєднує у собі обробіток ґрунту та посів. Перевагою MaxiDrill є пропускна здатність, яка набагато більша, ніж у сівалок на ринку, та дискпланкерна система, яка зміщена між собою більше, ніж на 52 см. Система складається з 2-3 частин в залежності від розміру. Сівалка має спеціальні транспортні колеса, що дозволяє перевозити її навіть завантажену.

Сівалка EasyDrill призначена для роботи по пожнивних рештках,  мульчі та по класичній технології. Це залежить від налаштування кожної секції. Сівалка пропонується у поєднанні з технологією SOILTEQ — це посів сидеральних культур для збереження вологи, накопичення азоту. Сівалка може висівати 3 культури одночасно чи з мікродобривами на дві різні глибини.

Сівалки SKY виготовляють на заводі Sulky у Франції. Офіційна презентація стратегії продажів сівалок від Суффле Агро відбудеться 8 лютого у Львові під час зимового семінару компанії.Радимо почитати