Новини

В Україну розпочали постачати промислові крупногабаритні дрони DJI matrice 200-210

29 Січня 2018 131

Безпілотник DJI matrice 200
Безпілотник DJI matrice 200
Drone.ua

В Україну розпочалося постачання безпілотників для промислових рішень DJI matrice 200-210, а також професійних сенсорів для інженерних робіт серій zenmuse z30 і XT. Про це повідомляє drone.ua.

Дрони призначені для використання у важких умовах у розширеному температурному діапазоні від -20 градусів Цельсія. Також можуть експлуатуватися навіть під час опадів. Дрони можуть оснащуватися камерами з 180 кратним збільшенням, а також камерами zenmuse x4s або x5s для візуальної оцінки і фотофіксації об'єктів.

У модифікації matrice 210 rtk платформи оснащуються додатковими двома rtk модулями, що дозволяють отримувати субсантиметрові координати розташування дрона.

«Можливості нових дронів дозволяють використовувати їх в умовах, де раніше це було неможливо. Вартість рішень залежить від комплектації і в представленому наборі перевищує 1.6 млн гривень за комплект бпла. Всього в Україну було привезено 5 промислових дронів цієї серії, які вже знайшли своїх власників», — зазначає співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.Радимо почитати