Новини

Mzuri отримала дві нагороди за інновації на Lamma’18

24 Січня 2018 140

Сівалка Pro-Til Xzact
Сівалка Pro-Til Xzact
Traktorist.ua

Точкова сівалка для стрічкового посіву Pro-Til Xzact британського виробника Mzuri отримала дві престижні нагороди на цьогорічній церемонії нагородження LAMMA Innovation Awards.

Інноваційна сівалка здобула перемогу в категорії «Найкращий продукт або інновація для навколишнього середовища» та отримала нагороду IAgrE Ivel за позитивний вплив на навколишнє середовище. Високий рівень виробництва та інновацій сівалки Pro-Til Xzact був оцінений суддями і продукт став абсолютним переможцем та отримав Пам’ятний кубок Девіда Бейгелі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми дуже раді, що цього року отримали такі престижні нагороди. Для нас як виробника обладнання для збереження, принцип збереження ґрунту і природи завжди був пріоритетним. Ми пишаємося тим, що виробляємо таку високотехнологічну продукцію, яка сприяє ефективному виконанню операцій, до того ж дозволяє зберегти землю для майбутніх поколінь», — говорить керуючий директор компанії Mzuri Ltd Мартін Лол.

Сівалка Pro-Til Xzact використовує вакуумну дозувальну систему з регульованим тиском для точного розміщення насіння, незалежно від його розміру. Кожен блок має дозувальний диск та сингулятор для запобігання пропусків та повторень, а також електропривід, який підтримує однакову відстань між насінинами при змінній швидкості.

Крім того, кущоріз Mzuri Razorback з технологією самовирівнювання був нагороджений почесною грамотою також у категорії «Найкращий продукт або Інновація в технології».Радимо почитати