Новини

ОТП Лізинг збільшив лізинговий ліміт групі компаній Cygnet

24 Січня 2018 77

Трактор Case IH 600
Трактор Case IH 600
Traktorist.ua

ОТП Лізинг відкриває новий ліміт на фінансування техніки Case IH по партнерській програмі для агрохолдингу Cygnet. Сума ліміту тепер становить $3 млн. Про це повідомляє прес-служба ОТП Лізинг.

«У 2018 році ми плануємо значну частину ліміту використати у формі 48-місячного оперативного лізингу, що дасть додаткові переваги, а саме: повернення техніки після закінчення терміну лізингу за наперед встановленою ціною і змогу купити нову, без необхідності продавати б/в техніку на ринку. Таким чином, ми оптимізуємо грошовий потік компанії, концентруємо увагу і ресурси на основному бізнесі, а всі додаткові турботи щодо подальшої реалізації б/в техніки бере на себе ОТП Лізинг», — коментує директор агрохолдингу Cygnet Володимир Бондаренко.

Зазначається, що Cygnet — один з перших клієнтів ОТП Лізинг, який користується багатьма продуктами OTP Group і постійно розширює ліміти. Натомість ОТП Лізинг було першою фінансово-кредитною установою, яка відкрила фінансування компанії Cygnet.

«Ми дуже раді нашій багаторічній співпраці, дуже раді, що в 2018 році зробимо разом новий проект на $ 1,5-2 млн. Такі лояльні клієнти як Cygnet дозволяють нам залишатися лідером лізингового ринку України», — говорить генеральний директор ОТП Лізинг Андрій ПавлушинРадимо почитати