Новини

Claydon Drills презентував сівалку з регулюючою передпосівною лапою

23 Січня 2018 225

Сівалка Claydon Hybrid T
Сівалка Claydon Hybrid T
Traktorist.ua

Британська компанія Claydon Drills на виставці Lamma’18 презентувала сівалки Hybrid  та Hybrid T. Використання цих машин дозволяють зберегти більше вологи та азоту у ґрунті. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив комерційний директор компанії Спенсер Клейдон.

Сівалка Claydon  Hybrid T підійде для користувачів тракторів потужністю 150 к.с. і більше, які бажають здійснювати мінімальний обробіток ґрунту та прямий висів культур. Агрегат доповнює лінійку 4, 6 та 8-метрових причіпних гібридних сівалок.

«Модель з назвою Hybrid, має в собі всі якості попередніх моделей. Всі моделі цієї лінійки можуть вносити і насіння, і добрива. В цій серії є сівалки по 4, 6, 8 метрів. Агрегатується із тракторами з розрахунку 50 кінських сил на метр. В Україні вже є 4 машини даної лінійки. Компанія хоче розвиватись далі та бачить багато перспектив на українському ринку»,  — наголосив Спенсер Клейдон.

Спенсер Клейдон, комерційний директор Claydon Drills
Спенсер Клейдон, комерційний директор Claydon Drills

Cівалка має центральне регулювання глибини, яке здійснюється за допомогою сполучних важелів трактора та шин з глибоким протектором, які працюють на необробленому ґрунті для забезпечення однакової глибини висіву.

Головною особливістю сівалок є запатентована лапа, яка іде перед висівним механізмом. Цим самим створює і покращує дренаж і дозволяє розрихлити землю, куди потрапляє насіння. При цьому земля не зрізується і не перевертається, а створюється лише канал. Завдяки цьому всі живі організми, які знаходяться у верхніх шарах ґрунту, продовжують так само існувати. Глибину входження лапи можна регулювати вручну. Вона може входити у ґрунт на 10-15 см.

«Виходить мінімальне розпушення. Завдяки цьому каналу досягається висока ефективність розвитку кореневої системи рослин. Всі моделі Hybrid можуть вносити і насіння, і добрива. До того ж їх послідовність потрапляння в ґрунт можна змінювати місцями», — розповідає Спенсер Клейдон.

Сім’я Клейдон займалась землеробством у графстві Саффолку з початку 1900 років. Зараз сімейний бізнес продовжують брати Джефрі та Франк Клейдон. Унікальність техніки Claydon у тому, що вона розробляється самими фермерами для фермерів. У 2002 році, Джефрі розробив першу сівалку strip till. З того часу Claydon став лідером Європейського ринку зі strip till з сотнями strip till сівалок та борін у більш ніж 20 країнах світу.Радимо почитати