Новини

Teagle Machinery презентував подрібнювачі соломи Tomahawk

23 Січня 2018 205

Подрібнювач соломи Tomahawk
Traktorist.ua

Британська компанія Teagle Machinery презентувала подрібнювачі соломи Tomahawk на Lamma 2018. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив директор з експорту Teagle Machinery Том Тігл.

«Компанія спеціалізується на обробці соломи, зараз зосереджені на лінійці Tomahawk. Ця лінійка 99% — продукції, яку ми експортуємо. Tomahawk С12 — високоефективний подрібнювач тюків. Наразі Teagle Machinery — найбільший виробник подрібнювачів соломи у світі, ми експортуємо у різні країни близько 40% наших машин. Крім того компанія займається виготовленням косарок, розкидачів гною, у нас великий вибір на будь-який сезон», — розповів Том Тігл.

Директор наголосив, що українські компанії вже цікавиться цінами на дану модель.

«Цього тижня ми відправимо в Україну кілька машин, в минулому році мали більше 40 покупців. Нам дуже приємно працювати з Україною, цей ринок дуже важливий для Teagle. Щомісяця відправляємо приблизно 7 машин», — розказав Том Тігл.

Компанія Teagle Machinery була заснована 75 років тому, на виробництві працює 170 робітників і щорічно виготовляють 1000 машин лінійки Tomahawk. Експортують свої моделі переважно в Німеччину, Францію, Ірландію та США.


Директор з експорту Teagle Machinery Том Тігл на Lamma 2018Радимо почитати