Новини

Сівалка Kverneland Optima горне, як бульдозер — Олександр Скічко (ВІДЕО 18+)

19 Січня 2018 2 344

Олександр Скічко, директор ПАФ ім.Ульянова
Олександр Скічко, директор ПАФ ім.Ульянова
Traktorist.ua

Директор ПАФ ім.Ульянова і депутат Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області Олександр Скічко відверто розповів про іншу сторону вибору сівалок провідних брендів під час «АгроЕкспедиції Соняшник 2017». Зокрема, згадав у своїй розповіді про Horsch Pronto та Kverneland Optima.

«Поки вона відсіяла перших 100 га, я кажу: «Хлопці, цю сівалку збирали в Китаї студенти нашого КІСМа (Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування — авт.) чи що?»», — розповідає аграрій про експлуатацію сівалки Horsch Pronto.

Проблеми також виникли і з сервісним обслуговуванням, яке німецька сівалка потребувала вже на 2 другий день після придбання. Олександру повідомили, щоб агрегат привезли в сервісний центр, який знаходиться за 300 км.

До норвезької Kverneland Optima у фермера теж були претензії. Говорить, що їм продавали сівалку, яка сама сіє, на кожній секції електромотор, а робоча швидкість її — не менше 15 км/год.

«Ця сівалка горне, як бульдозер, і вона не сіє, просто не сіє. Зверху йде пилюка, внизу трішки вологи, бо ми ж зберігаємо її. Нам говорять: «Це у вас волого». — «У нас волого? Це ви називаєте волого?»», — обурюється Олександр Скічко.

На відео директор підприємства ділиться ще багатьма аспектами сільського господарювання, з якими йому довелося зіткнутися.Радимо почитати