Новини

Garford на Lamma'18 презентував систему керування трактором Robo-pilot

18 Січня 2018 140

Консоль швидкого доступу
Консоль швидкого доступу
Traktorist.ua

Британський виробник сільськогосподарської техніки Garford Farm Machinery на Lamma'18 презентувала системи керування трактором Robo-pilot, в якій інтегровані системи Robocrop та високоточна система наведення.

На відміну від звичайних систем автоматичного керування трактором, Robo-pilot використовує інформацію про локальне місцезнаходження для навігації трактора через поле для забезпечення високої точності керування трактором та обладнанням. Камера Robocrop отримує зображення рослин, які знаходяться перед трактором і завдяки унікальній системі аналізу зображень визначає центр рослини з точністю до міліметру. Це забезпечує високу точність при проходженні трактора по рядах.

Система може самостійно здійснювати керування заднім точним високошвидкісним культиватором Robocrop, забезпечуючи управління трактором та обладнанням повністю без рук, з точністю до 8 мм. Консоль швидкого доступу з’єднана з системою Robo-pilot, вона має сенсорний дисплей зі зрозумілими символами та зручними функціями, що значно спрощує використання.Радимо почитати