Новини

New Holland презентував симулятор кабіни трактора

15 Січня 2018 131

Симулятор тракторної кабіни, New Holland розроблений 3iSIMa
profi.com

На виставці Agribex в Брюсселі компанія New Holland представила симулятор тракторної кабіни, розроблений голландським виробником симуляторів 3iSIMa та студентами місцевої агрошколи Terra. Про це повідомляє profi.com

Симулятор тримається на шести потужних гідроциліндрах і багато в чому нагадує навчальні системи для авіапілотів. З чотирьох сторін кабіни розташовані відеопроектори, які передають реалістичні зображення, що забезпечують водієві видимість на 360 градусів в режимі віртуальної реальності, а за білим куполом знаходиться реальна кабіна New Holland T6.

Якщо порівнювати з комп’ютерною грою Farming Simulator, то в цьому симуляторі оператор відчуває всі нерівності та стрибки так, ніби він знаходиться за кермом справжнього трактора. Ідея полягає в тому, щоб замінити час, який водій проводить на дорозі для проходження тесту. В школі Terra, яка також проводить навчальні заняття з водіння трактора, більшість студентів проходять тест після 15 годин практичних занять на справжньому тракторі.

Це не лише безпечніше, і й дешевше та економніше. Серед інших переваг можливість записувати уроки і вивчати їх згодом, також симулятор буде використовуватися для навчання точному землеробству та технікам економії палива.

Загальна вартість проекту складає €2,4 млн, з яких €1,8 млн він отримав від голландського уряду в рамках державної програми фінансування інновацій. Уже в квітні на симуляторі зможуть навчатися перші студенти, коли термінал та приладова дошка T6 будуть повністю функціональні. Радимо почитати