Новини

Yanmar проводить польові випробування безпілотних тракторів

12 Січня 2018 209

Yanmar проводить польові випробування безпілотних тракторів
profi.com

Японська компанія Yanmar та дослідники з Університету Хокайдо об’єдналися для розробки безпілотних машин. Про це повідомляє profi.com

Безпілотні трактори нерідко не викликають особливої довіри серед операторів через їхні побоювання, що агрегати дуже швидко виходитимуть з ладу. Проте виробники продовжують орієнтуватися на безпілотні технології.

Чотири трактори Yanmar вже проходять польові випробування. Агрегатами керують через GPS. Машини активуються віддалено за допомогою планшета, задається ширина одного трактора і три наступні слідують чітко за тим же маршрутом.

Датчики виявлення перешкод розташовані з чотирьох сторін агрегату і при виявленні перешкоди на певній відстані всі чотири трактори автоматично зупиняються. Наразі трактори виконують тільки прості завдання та керівник проекту професор Шин Ногучі переконаний, що це тільки перший крок і в майбутньому автономні трактори стануть набагато розумнішими.

В Японії існують вагомі причини такого активного розвитку безпілотних технологій. В країні дві третини працездатного населення у віці більше 65 років і аграрний сектор переживає серйозну нестачу робочої сили. Міністерство аграрної політики Японії поставило за ціль зробити системи з віддаленим керуванням комерційно доступними вже цього року, а повністю автономні трактори  до 2020 року.Радимо почитати