Новини

Same розширив лінійку тракторів Virtus

10 Січня 2018 178

Трактор Same Virtus
Трактор Same Virtus
Same

Компанія Same представила три нові моделі тракторів лінійки Virtus для роботи на відкритих площах: 120, 130 та 140. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нові моделі лінійки Virtus оснащені чотирьохциліндровим двигуном FARMotion з електронним управлінням, турбонаддувом, перепускною заслінкою та охолоджувачем. Також трактори Virtus мають нову функцію HEB (гідравлічна гальмівна система двигуна), яка активує головний гідропривід трактора та вентилятор системи охолодження для максимального гальмівного ефекту двигуна та ефективної зупинки машини без перевантаження гальм.

Трактори Virtus оснащені перевіреною трансмісією, яка складається з 5-ступінчастої коробки передач з двома діапазонами і важелем гідравлічного реверсу та трьохступінчастої коробки передач з силовим перемиканням, остання має пропорційні електромагнітні клапани для плавного перемикання передач. Крім того, функції APS (автоматичне силове перемикання передач) та SpeedMatching автоматично підбирають найоптимальніший коефіцієнт перемикання, залежно від швидкості агрегату.

Трактори оснащені стандартним насосом продуктивністю 90 л/хв та 8 задніми гідровиводами з розподільниками з механічним управлінням. Це модульна система і вона може також бути оснащена насосом з датчиком навантаження продуктивністю 120 л/хв та мати до 8 гідровиводів з механічним управлінням або 10 гідровиводів з електронним управлінням.

Максимальна вантажопідйомність заднього підйомного механізму — 5000 кг, може бути збільшена до 7000 кг завдяки додатковим підйомним гідроциліндрам (стандартно на моделі Virtus 140). Задній підйомний механізм стандартно має електронне управління та систему демпфірування. Новинки оснащені інтегрованою гальмівною системою з дисковими гальмами мокрого типу на всі чотири колеса.

Трактор Same Virtus
Трактор Same Virtus в роботі

Кабіна трактора має опціонально механічну або пневматичну підвіску та функцію SDD, яка подвоює швидкість повороту для полегшення маневрів на низьких швидкостях. Опціонально кабіна оснащена 8-дюймовим дисплеєм iMonitor, який відображає та дозволяє керувати функціями трактора та системою точного наведення Agrosky.Радимо почитати