Новини

SDF Group презентувала революційну систему рульового керування SteeringPro

10 Січня 2018 95

Система рульового керування SteeringPro
Система рульового керування SteeringPro
SDF Group

SDF Group презентувала нову революційну систему рульового керування для тракторів SteeringPro. Новинка суттєво підвищує рівень безпеки під час руху та експлуатації трактора, а також покращує комфорт під час руху та роботи в полі.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Технічна концепція нової системи досить проста. Раніше для отримання рульової тяги були необхідні потужні енергоємні гідросистеми. Нова SteeringPro працює з однією простою економною гідросистемою. Планетарна передача розміщена між рульовим колесом та рульовими циліндрами на передній осі.

Оснащена електродвигуном, вона контролює кут і швидкість повороту, залежно від ситуації. Це означає, що ера потужних енергоємних гідравлічних систем, які в будь-якій ситуації продукують однакову рульову тягу, завершена. Нова система SteeringPro продукує рульову тягу на вимогу, залежно від швидкості машини, кута повороту або швидкості повороту рульового колеса.

Під час здійснення швидкого повороту на поворотній смузі система SteeringPro забезпечує рульову тягу на вимогу за попередньою установкою або автоматично, якщо активована система швидкого рульового керування (SDD). Вона може з’єднуватися з системою точного наведення Agrosky без встановлення додаткових зовнішніх компонентів. Потім система пропонує водієві оптимальний маршрут по полю, автоматично і точно направляючи трактор до пункту призначення.

При виконанні повороту система дозволяє оператору їхати 100% паралельно попередньому маршруту. А під час виконання різких поворотів вона захищає трактор від заносів або недостатнього повертання.

Перша презентація новинки відбулася на Агрітехніка-2017.

Основні характеристики SteeringPro:

  • Підсилення рульової тяги залежно від ситуації;
  • Максимальна точність керування, безпека і комфорт;
  • Всього три компоненти: проста гідравліка, планетарна передача, електродвигун;
  • З’єднання з системами безпеки машини і системами точного наведення;
  • Не потребує обслуговування.


Радимо почитати